Освітні програми

30.03.2016
Теги:

Бакалаври

Освітньо-професійна програма „Фізика” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”. Редакція від 08.05.2023 р.

Освітньо-професійна програма „Астрономія” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”. Редакція від 08.05.2023 р.

Освітньо-професійна програма „Оптика” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”. Редакція від 07.11.2022 р.

Освітньо-професійна програма „Фізика” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”. Редакція від 21.06.2019 р.

Освітньо-професійна програма „Фізика” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”

Освітньо-професійна програма „Астрономія” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”

Освітньо-професійна програма „Оптотехніка” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 152 „Метрологія та інформаційно – вимірювальна техніка”. Редакція 2021 р.

Освітньо-професійна програма „Оптотехніка” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 152 „Метрологія та інформаційно – вимірювальна техніка”. Редакція 2019 р.

Освітньо-професійна програма „Оптотехніка” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 152 „Метрологія та інформаційно – вимірювальна техніка”. Редакція 2018 р.

Освітньо-професійна програма „Фізика та астрономія” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”

Освітньо-професійна програма „Фізичне матеріалознавство / Неметалічне матеріалознавство” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”

Питання з фізики, винесені на державний іспит для студентів 4 курсу фізичного факультету на ступінь бакалавра у 2021-2022 н.р.

 

Магістри

Рішенням вченої ради фізичного факультету від 09.12.2019 випробування для вступу на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр” на фізичному факультеті будуть відбуватися у формі співбесіди.

Освітньо-наукова програма „Квантова теорія поля” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія” – «Нова редакція»

Освітньо-наукова програма „Квантова теорія поля” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”

Освітньо-наукова програма „Фізика наносистем” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія” – «Нова редакція»

Освітньо-наукова програма „Фізика наносистем” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”

Освітньо-наукова програма „Фізика високих енергій” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”  – «Нова редакція»

Освітньо-наукова програма „Фізика високих енергій” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія” 

Освітньо-наукова програма „Астрофізика” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія” – «Нова редакція»

Освітньо-наукова програма „Астрофізика” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”

Освітньо-наукова програма „Лазерна і оптоелектронна техніка” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 152 „Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”
«Нова редакція»

Освітньо-наукова програма „Ядерна енергетика” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія” – «Нова редакція»

Освітньо-наукова програма „Ядерна енергетика” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”

Освітньо-наукова програма „Квантові комп’ютери, обчислення та інформація” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія” – «Нова редакція»

Освітньо-наукова програма „Квантові комп’ютери, обчислення та інформація” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”

Освітньо-наукова програма „Медична фізика” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”«Нова редакція»

Освітньо-наукова програма „Медична фізика” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104

Питання до комплексного державного іспиту з фізики для магістрів всіх ОНП 2022-2023

Доктори філософії

Освітньо-наукова програма „Фізика та астрономія” на здобуття освітньо-наукового ступеню доктор філософії за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”
 
 

Проєкти ОП

Освітньо-професійна програма „Оптика” на здобуття освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”. Проєкт.

Рецензія на ОПП «Оптика»

Рецензія на ОПП «Оптика»

Освітньо-наукова програма „Оптика, лазерна фізика” на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 104 „Фізика та астрономія”. Проєкт.

Програма Вступних Випробувань ОНП Астрофізика

Рецензія на ОНП «Оптика, лазерна фізика»

Рецензія на ОНП «Оптика, лазерна фізика»

Рецензії та відгуки роботодавців

 
Рецензія на ОПП Фізика та астрономія Мельник Р.М.
 
Рецензія на ОПП Фізика та астрономія Мамикін С.В.
 
Рецензія на ОПП Фізика Анчишкін Д.В.
 
Рецензія на ОПП Фізика Мельник Р.М.
 
Рецензія на ОПП Фізика Бернацька Ю.М.
 
Рецензія на ОПП Фізика Засенко В.І.
 
Рецензія на ОПП Фізика Рудь О.
 
Відгук на ОПП Фізика Бойко Ю.В.
 
Відгук на ОПП Фізика Бондар М.В.
 
Відгук на ОПП Фізика Мамикін С.В
 
Відгук на ОПП Фізика Татаренко В.А.
 
Подяка ЮУАЕС

Запрошення Рівненської АЕС

Відгук стейкхолдера

 

 

Відгуки випускників

Відгук випускника Сова О. 2016

Відгук випускника Чорний Р. 2020

Подяка МАН 2021

Інші документи

Договір про співробітництво НАНУ і КНУ 2010

Наказ КНУ викладачі ВЦП НАНУ 2017

Наказ КНУ погодинники НАНУ 2018

Наказ КНУ голови ЕК НАНУ 2018

Наказ КНУ переведення студентів 2020

Інформація про ВЦП КНУ і НАНУ 2022