Зимова школа з фізики

19.09.2016
Теги:

Шановні старшокласники!

З метою підвищення зацікавленості школярів до вивчення фізики, проведення підготовки учнів до участі у ІІІ, IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики на базі фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 2 до 7 грудня 2019 року проводитиметься IV-та Зимова школа з Фізики.

До участі в заході запрошуються учні 9 – 11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів України, що є призерами (учасниками) ІІ, ІІІ, IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.
Для слухачів Школи на фізичному факультеті будуть проведені лекції для ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики, практичні заняття з детальними розв’язками задач з фізики олімпіадного рівня. Заняття проводитимуть співробітники фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка; провідні вчителі фізики; студенти фізичного факультету, що є призерами Міжнародних учнівських олімпіад з фізики. В останній день роботи Зимової школи (7 грудня 2019 р.) на фізичному факультеті буде проводитися командна олімпіада з експерименту.

Оргвнесок для участі у Зимовій школі з Фізики відсутній.
Учасникам заходу необхідно до 28 листопада зареєструватися в режимі он-лайн на сайті http://www.phys.univ.kiev.ua/winterschool або на нашій сторінці в facebook: Зимова школа з фізики.

Заїзд учасників для поселення в гуртожиток № 21 (вул. Васильківська, 36) з 9-ої ранку 2 грудня 2019 року. Реєстрація учасників – 2 грудня з 11.00 до 12.00 год. в холі фізичного факультету за адресою: м.Київ, проспект академіка Глушкова, 4.

Від’їзд – 7 грудня після 20.00 год. Керівників груп просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.
Збереження життя та здоров’я дітей забезпечують керівники груп або батьки учасників.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає, із розрахунку: для дітей проживання 330 грн./доба; для керівників проживання – від 350 грн./доба; харчування триразове – 120 грн./доба.

Київським учням пропонується (за бажанням) харчування в їдальні Університету під час обідньої перерви з розрахунку 50 грн за обід.

Детальна інформація на сайті: www.phys.univ.kiev.ua/winterschool
та на сторінці в facebook: Зимова школа з фізики
Контактна інформація: електронна пошта gorkavol@gmail.com
тел. +38 063 833 02 17 Горкавенко Володимир Миколайович.

 

 

Для участі в Зимовій школі необхідно зареєструватися до 28 листопада за посиланням

 

https://docs.google.com/forms/d/e/ 1FAIpQLSf8sb7ob8cq3utTgm7tVBsVPEpwAblBsBNsMT467OotD72cVQ/ viewform?fbclid = IwAR2sgxmcRXuwEffGMJOv70kVTwBPOqOUVJkoDBw24t9O4gZQ9bVmhU_3-WU