Журнали online

29.03.2012

Наукова бібліотека ім. М.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка на 2012 рік передплатила доступ до електронних ресурсів російських та іноземних видавництв. Таким чином, кожен співробітник університету має доступ до наступних Б/Д:

American Physical Society (http://www.aps.org/) надає доступ до окремих повнотекстових журналів:

• Physical Review A: Atomic Molecular & Optical Physics
  • Physical Review B: Condensed Matter and Materials Physics
  • Physical Review C: Nuclear Physics
  • Physical Review D: Particles, Fields, Gravitation & Cosmology
  • Physical Review E: Statistical, Nonlinear and Soft Matter Physics
  • Physical Review Letters
  • Reviews of Modern Physics
  • PROLA (Physical Review Online Archive)

Доступ відкрито з 1 лютого 2012 р. до 31 грудня 2012 р.
Доступ можливий лише з локальної мережі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Російська Державна Бібліотека (РДБ) надає доступ до повнотекстової бази даних дисертацій, що зберігаються в фондах РДБ.

Колекція дисертацій і авторефератів з різних спеціальностей постійно поповнюється та складає близько 380 000 дисертацій та авторефератів. Доступ відкрито з 1 лютого 2012 р. до 30 квітня 2012 р. та з 1 жовтня 2012 р. до 31 грудня 2012 р.
Доступ до дисертацій можливий лише у віртуальному читальному залі бібліотеки за адресою: вул. Володимирська 58, кім. 27 (з 10:00 до 17:30 крім суботи та неділі).

EBSCO PUPLISHING (http://web.ebscohost.com/ )надає доступ до 11 багатопрофільних баз даних

(Academic Search Premier, Business Source Premier, ERIC, GreenFILE, Health Source: Nursing / Academic Edition, Health Source – Consumer Edition.Library, Information Science & Technology Abstracts, MasterFILE Premier, MEDLINE, Newspaper Source., Regional Business News.) Ці бази даних включають інформацію з досліджень бізнесу, історії, психології, освітніх ресурсів, мов та лінгвістики, релігії і теології, ділової інформації, всіх аспектів впливу людини на навколишнє середовище.
Доступ відкрито з 1 січня 2012 р. до 31 грудня 2012 р.

Електронна повнотекстова база даних Emerald Management eJournals (EmeJ 95) (http://www.emeraldinsight.com/ )

надає доступ до найповнішого зібрання журналів, що охоплюють усі основні області менеджменту, маркетингу, економіки, управління персоналом, фінансовому і стратегічному управлінню.
Доступ відкрито з 21 березня 2012 р. до 31 березня 2013 р.

IEEE COMPUTER SOCIETY (www.computer.org) надає доступ до 5 повнотекстових журналів, присвячених різним аспектам комп’ютерної технології

(IEEE Computer Society: Computing in Science & Engineering, IEEE Internet Computing, IEEE Trans. on Knowledge and Data Engineering, IEEE Trans. on Parallel and Distributed Systems, IEEE Transactions on Sofware Engineering ).
Доступ відкрито з 1 березня 2012 р. до 31 грудня 2012 р.

Royal Society of Chemistry Publishing (www.rsc.org )

Royal Society of Chemistry Publishing (www.rsc.org) є одним з найбільших видавців наукової хімічної інформації у світі. RSC повнотекстовий ресурс, який містить інформацію з хімії (аналітичної, неорганічної, органічної, фізичної), з хімічної технології, біології, охорони навколишнього середовища, енергетики, освіті.
Доступ відкрито з 12 березня 2012 р. до 31 грудня 2012 р.

Рубрікон — інформаційно-енциклопедичний проект компанії «Русспортал»

В межах цього проекту користувач отримує одночасно зручний засіб пошуку кращих ресурсів мережі Інтернет і доступ до повних електронних версій найважливіших енциклопедій та словників, виданих за останні 100 років. Крім того, пошукова служба дозволяє користувачам з системи Microsoft Office System і Internet Explorer здійснювати пошук інформації в енциклопедіях і словниках, опублікованих на сайті «Рубрикон» безпосередньо з цих програм.
Доступ можливий лише в Російському центрі Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича за адресою: вул. Володимирська 58, 31-А (з 9:00 до 17:30, у суботу з 9:00 до 16:30 крім неділі).

Інтегрум — архів інформації з відкритих джерел.

Серед них: повнотекстові версії центральних та регіональних ЗМІ, аналітичні дослідження і огляди, Інтернет-бібліотека, бібліотечні фонди, бібліотека світової літератури, адресно-довідкові та правові бази даних, статистичні довідники, каталоги промислової продукції, інформація офіційних установ Російської Федерації. База даних налічує понад 750 млн. документів, щоденно надходить біля 40 000 нових матеріалів. Глибина архіву – більше 10 років.