Конференція

23.09.2013

У першій декаді 2013 року у Великий Британії в Брайтон Центрі, відбулась ювілейна 20-та міжнародна конференція “New Horizons – Global and Scientific” з нагоди 50-річчя заснування Міжнародної Організації Медичної Фізики (IOMP).

На конференції високу оцінку наукової спільноти, отримала доповідь м.н.с. фізичного факультету та навчально-наукового центру радіаційної безпеки університету Н.В.Меленевської про зменшення променевого навантаження при флюорографічних обстеженнях грудної клітини пацієнтів. Доповідь була єдиною пленарною доповіддю від нашої держави.

Представники МАГАТЕ, які брали участь у роботі ІІІ міжнародного семінару з медичної фізики, що проводився в червні 2013 року в нашому університеті, на урочистостях у Брайтон Центрі відмітили активну позицію Київського національного університету імені Тараса Шевченка, як флагмана в Україні з підготовки необхідних для суспільства фахівців з медичної фізики та радіаційної безпеки. Це є черговим підтвердженням найвищого статусу нашого університету, як головного навчально-наукового центру держави, з підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації.

Завідувач НДЛ,
директор навчально-наукового