Новини

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України на фізичному факультеті.

16.05.2013
Переможці та призери ІІ етапу МАН України

Переможці та призери ІІ етапу МАН України

 

14 травня на фізичному факультеті відбулось урочисте засідання, присвячене підведенню підсумків ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України по відділенню фізики та астрономії та нагородження переможців, призерів і активних учасників конкурсу дипломами і грамотами.

Урочисте засідання відкрив декан фізичного факультету, доктор фізико-математичних наук, професор Макарець Микола Володимирович. Він привітав старшокласників зі значними успіхами у навчанні та творчій роботі. Відзначив, що надзвичайно цінним є досвід наукової роботи, оскільки учні беруть участь не тільки в проведенні досліджень, а й вчаться описувати результати власних досліджень і, що дуже важливо, обґрунтовано їх захищати. Крім того, це перший, але дуже важливий крок. Микола Володимирович також зауважив, що  багато із присутніх цього року стануть студентами і відзначив, що ми будемо раді бачити їх у стінах університету, а згодом і в наших лабораторіях. Побажав учням міцного здоров’я, творчих здобутків, наснаги для нових оригінальних ідей та зробити правильний вибір для втілення сподівань, які вони покладають на майбутнє.

Зі словами привітання до юних фізиків і астрономів звернувся і завідувач кафедри астрономії та фізики космосу, доктор фізико-математичних наук, професор Івченко Василь Миколайович. Він також привітав учнів із успіхами в “дослідженні незвіданого”, з отриманням нагород і побажав їм гарного літнього відпочинку, щоб  наступний навчальний рік почати сповненими сил і бажання долати нові рубежі науки. Він запросив активно долучатися до пошукових, дослідницьких робіт та гарантував сприяння в цьому процесі з боку фізичного факультету і, звичайно, кафедри астрономії та фізики космосу.

Членів секції відділення фізики та астрономії привітав українською народною піснею і танцем гурт «Домінанта».

Микола Володимирович нагородив грамотами за активну участь у конкурсі тих учнів, які приклали чимало зусиль до написання науково-дослідницької роботи, але їм не вистачило декількох балів для того, щоб посісти призове місце, та активних часників Київського МАН.

Також грамотами-подяками за вагомий особистий внесок у справу виховання дітей, розвиток їхніх інтелектуальних здібностей, формування високих духовних якостей було відзначено найкращих наукових та педагогічних керівників, членів журі секцій.

Найбільш хвилюючим було нагородження переможців п’яти секцій відділення фізики та астрономії: “теоретична фізика”, “експериментальна фізика”, “біофізика”, “аерофізика та космічні дослідження”, “астрономія та астрофізика”.

Наостанку, Микола Володимирович, відзначив, що перед кожним учнем Малої академії наук відкриваються гарні перспективи – потрібно тільки постійно вдосконалюватися, працювати над собою, ставити мету і досягати її, а двері фізичного факультету будуть завжди відкриті, й ми зацікавлені в хороших учнях, а в недалекому майбутньому і студентах.

 

Оставить комментарий:

Имя:
Email:
Сайт:
Комментарий: