Новини

Підсумки роботи конференції «Наука XXI сторіччя» на фізичному факультеті

23.05.2013
Конференція «Наука XXI сторіччя» на фізичному факультеті

Конференція «Наука XXI сторіччя» на фізичному факультеті

15-16 травня 2013 року на фізичному факультеті в рамках Днів науки традиційно відбулась конференція молодих вчених «Наука XXI сторіччя», організована за ініціативи Наукового товариства студентів та аспірантів факультету. Студенти факультету проявили неабияку активність в роботі конференції: загальна кількість зареєстрованих учасників становила близько 170 осіб.

 

На відкритті Днів науки із вступним словом виступив декан фізичного факультету Макарець М.В. В перший день роботи конференції паралельно працювали чотири секції: «Фізика», «Фізика конденсованого стану; Фізика наносистем», «Лазерна та оптоелектронна техніка», «Фізика ядра та високих енергій», де студенти та аспіранти всіх кафедр факультету представляли усні доповіді за результатами своїх наукових досліджень. Окремо відзначимо, що виступи студентів в секції «Астрономія» відбувались дещо раніше – під час міжнародної конференції «20th Young Scientists’ Conference on Astronomy and Space Physics». 

 

По закінченні усних виступів молодих вчених президіум кожної секції, до якого ввійшли провідні вчені факультету, обрав найкращі доповіді для рекомендації їх до друку у «Віснику Київського університету».  Авторами цих доповідей стали:

 

 1. Данило Ростислав (кафедра оптики, 4 курс)
 2. Дмитрук Олеся (кафедра теоретичної фізики, 2 курс магістратури)
 3. Кресь Євген (кафедра ядерної фізики, 4 курс)
 4. Сич Тарас (кафедра експериментальної фізики, 4 курс)
 5. Соболь Олександр (кафедра квантової теорії поля, 4 курс)

 

Всіх зазначених доповідачів було нагороджено дипломами та заохочувальними призами від оргкомітету.

 

Наступного дня робота конференції продовжилась у виставковому холі факультету, де були представлені стендові доповіді молодих науковців-фізиків. Приємно відмітити високу якість підготовлених доповідей, їх чудове оформлення та змістовне наповнення. Активну участь в конференції взяли викладачі та наукові співробітники кожної кафедри факультету. Жваве обговорення, плідні дискусії, актуальні питання, корисні зауваження та змістовні відповіді – в такій атмосфері завершився другий день роботи конференції.

 

По закінченні конференції автори найкращих стендових доповідей в кожній із секцій були відзначені дипломами, які їм вручив декан факультету Макарець М.В. Переможцями стали:

 1. Безвіконний Олександр (кафедра експериментальної фізики, 4 курс)
 2. Гогов Дмитро (кафедра ядерної фізики, 4 курс)
 3. Коротаєва Ольга (кафедра оптики, 4 курс)
 4. Ліщук Павло (кафедра загальної фізики, 4 курс)
 5. Лошак Наталія (кафедра молекулярної фізики, 2 курс магустратури)
 6. Остапенко Роман (кафедра фізики металів, 4 курс)
 7. Яковенко Ярослав (кафедра теоретичної фізики, 2 курс магістратури)
 8. Яковишен Руслан (кафедра фізики функціональних матеріалів, 4 курс)

За результатами роботи конференції оргкомітетом було видано збірник тез, що містить короткі анотації по кожній з представлених доповідей. Всі бажаючі можуть ознайомитись з електронною версією збірника тут. 

Бажаємо молодим вченим-фізикам успіхів в подальших наукових дослідженнях!

 

З повагою, оргкомітет конференції.

Оставить комментарий:

Имя:
Email:
Сайт:
Комментарий: