Новини

Олімпіада для школярів

24.02.2013

У неділю, 14 квітня 2013 року, на фізичному факультеті відбудеться очний тур олімпіади з фізики для школярів. На розв’язок 5 задач з усіх розділів шкільного курсу фізики надається 3 години.

Після закінчення очного туру олімпіади відбудеться День відкритих дверей.
Програма Дня відкритих дверей:
13:30 – презентація фізичного факультету;
14:15 – демонстраційні досліди з фізики;
15:00 – екскурсія по кафедрам факультету

ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ БАЖАЮЧІ !

Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить олімпіаду з фізики для учнів 11 класів.
Згідно з Правилами прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2013 році (розділ 11, п. 11.1 ) ” Право на першочергове зарахування до Київського національного університету імені Тараса Шевченка мають: … переможці та призери Олімпіади для школярів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка проводиться в поточному навчальному році”.

У 2012 році 56 призерів олімпіади фізичного факультету стали студентами першого курсу фізичного факультету і отримали можливість навчатися за держзамовленням.
Фізичний факультет здійснює набір на 1-й курс бакалаврату за трьома напрямами: фізика, астрономія, оптотехніка. Навчання ведеться за 6-ма спеціальностями: астрономія, фізика, фізика конденсованого стану, фізика наносистем, фізика ядра та фізика високих енергій, лазерна і оптоелектронна техніка. Фахових знань студенти набувають за наступними спеціалізаціями:
Астрономія; Фізика космосу; Фотоніка; Фізичне матеріалознавство; Квантова теорія поля; Лазерна та оптоелектронна техніка; Молекулярна фізика; Медична фізика; Оптика твердого тіла; Теоретична фізика; Фізика металів; Фізика наноструктур у металах та кераміках; Фізика функціональних матеріалів; Фізика радіаційної медицини; Експериментальна ядерна фізика; Ядерна енергетика.

Початок очного туру олімпіади о 10.00 у приміщенні фізичного факультету. Реєстрація учасників – о 9.30 у вестибюлі фізичного факультету.

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова 4, корпус 1. Їхати до станції метро “Виставковий центр” (або автобусом №56 від станції метро “Академмістечко”). Телефони для довідок: 526-45-67 (деканат); 526-22-88. E-mail: borovoy@univ.kiev.ua.

З собою необхідно мати:
1. Паспорт (або інший документ, що засвідчує особу).
2. Шкільний зошит та авторучку (дозволяється калькулятор).
3. Два поштових конверти з маркою (вартість марки не менше 2 грн.)

Оставить комментарий:

Имя:
Email:
Сайт:
Комментарий:

(Spamcheck Enabled)