Новини

Семінар

22.02.2013

25 лютого, в понеділок, на фізичному факультеті о 14-10 в ауд. 102 відбудеться перше засідання студентського наукового семінару «АНТОЛОГІЯ СУЧАСНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ»

Семінар розрахований на аудиторію студентів 1-4 курсів, які люблять експерименти у фізиці, зацікавлені познайомитися з сучасними експериментальними методами та останніми досягненнями експерименту у фізиці конденсованого стану, астрофізиці та фізиці високих енергій, біофізиці та інших розділів фізики. На семінарі будуть читати лекції провідні вчені інститутів Національної академії наук України, фізичного та радіофізичного факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Рівень матеріалу лекцій передбачає знання студентами університетського курсу загальної фізики.

На першому засіданні прочитає лекцію науковий керівник семінару, чл.-кор. НАН України О.А.Кордюк, завідувач відділу надпровідності Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАНУ. Тема лекції ARPES – СУЧАСНА ФОТОЕМІСІЙНА СПЕКТРОСКОПІЯ З КУТОВИМ РОЗДІЛЕННЯМ

Оставить комментарий:

Имя:
Email:
Сайт:
Комментарий:

(Spamcheck Enabled)