Форум “Наука і бізнес”

07.09.2012

Форум “Наука і бізнес – основа розвитку економіки” відбудеться 11–12 жовтня 2012 року на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара та Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова.

Форум організований за підтримки:
– Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України;
– Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНМС України;
– Національної академії наук України;
– Дніпропетровської обласної державної адміністрації;
– Дніпропетровської міської ради.
Програмою Форуму передбачено проведення пленарного засідання за участю керівників МОНМС України, НАН України, ВНЗ України, органів державної й місцевої влади та керівників підприємств різних галузей економіки. На Форумі планується обговорення наукових і практичних питань з інноваційної діяльності та форм комерціалізації технологій вищих навчальних закладів за такими напрямами:
1. Енергозберігаючі технології та енергозбереження.
2. Машинобудування, приладобудування та високоякісна металургія.
3. Високі технології.
4. Інновації в транспортній системі.
5. Охорона і оздоровлення людини та навколишнього середовища.
6. Розвиток інноваційної культури суспільства.
7. Міжнародне науково-технічне співробітництво.
8. Диверсифікація форм трансферу науково-технічних розробок в тріаді „держава – наука – бізнес”.
Для участі у Форумі запрошуються керівники вищих навчальних закладів України, представники місцевої влади, керівники вітчизняних та міжнародних організацій і фондів, представники бізнесу, фахівці, науковці.
У рамках проведення Форуму заплановано: секційні засідання з обговорення стану та перспектив комерціалізації інноваційних технологій ВНЗ, презентація інноваційних проектів та форм їх комерціалізації, виставка готової інноваційної продукції учасників, у тому числі експозиція наукових видань, натурних зразків та макетів. Роботою Форуму передбачено наступні форми участі:
– участь у виставці інноваційної продукції;
– доповідь на секційних засіданнях у вигляді комп’ютерних презентацій інноваційних проектів;
– заочна участь шляхом публікації тез доповідей у матеріалах Форуму.

Додаткова інформація стосовно участі у форумі – у заступника декана з наукової роботи до 15.09.2012.