OSA

08.12.2011
Теги:

Американське Оптичне Товариство

Optical Society of America: OSA

http://osa.org

Засноване в 1916 році, оптичне товариство (OSA) було організоване з метою накопичення і поширення знань з теоретичної та прикладної оптики для сприяння досягненню спільних інтересів дослідників, дизайнерів та користувачів оптичних приладів всіх видів та для заохочення співпраці між ними.

Оптичне товариство об’єднує вчених в галузі оптики та фотоніки, інженерів, педагогів і керівників підприємств. OSA налічує більше 16.000 членів у більш ніж 100 країнах. Приблизно 49 відсотків членів Товариства проживають за межами Сполучених Штатів.

На базі кафедри оптики в 2005 році було створено студентське відділення OSA 
http://optics.univ.kiev.ua

Деякі переваги членства в OSA:

  • можливість отримати один грант на участь в щорічній конференції в США.
  • можливість отримання грантів на проведення різноманітних заходів. Так, під час конференції SPO-2010 були запрошенні школярі на захід, присвячений рідким кристалам. На цьому заході вони змогли потримати в руках та провести низку експериментів з ними.
  • можливість запросити двох лекторів (OSA сплачує їм всі витрати). У 2011 році було запрошено лектора з Канади, який прочитав дві лекції. Такі заходи допомагають налагоджувати зв’язки з університетами з інших країн.